Do biura
W Twoim biurze
Klimatyzatory okienne
Klimatyzatory pojedyncze
Klimatyzatory w układzie VRV/VRF
Informacje ogólne
Realizacje
Promocje
Zadaj pytanie ekspertowiNapisz do Nas

Informacje ogólne

Mikroklimat w domu ma duży wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka. Istotne czynniki mające wpływ na mikroklimat to: wilgotność, temperatura i czystość powietrza. Ważne jest by utrzymywać temperaturę w całym pomieszczeniu na jednakowym poziomie, niezależnie od temperatury zewnętrznej.

Klimatyzacja poza kontrolą temperatury powietrza, to także kontrola wilgotności, wentylacja i filtrowanie. Klimatyzacja oczyszcza powietrze ze szkodliwych dymów, gazów, bakterii, grzybów, pleśni, i kurzu. Wszystko to zapewnia pozytywny wpływ klimatyzacji na zdrowie.

Nasze oczekiwania wobec klimatyzacji rosną w miarę rozwoju techniki, ale i zanieczyszczenia środowiska. Klimatyzacja w domu czy biurze kształtuje mikroklimat pomieszczenia. Jeśli sprawnie funkcjonuje, dba za nas o powietrze, temperaturę, wilgotność i czystość. Warunkuje więc nasze dobre samopoczucie   Strona główna
   Promocje
   Serwis
   Warto wiedzieć
   Pomoc
   Praca
   Kontakt
   Referencje
   Partnerzy
   Aktualności
Projekt i realizacja online24.plzrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookie.