Wentylacja

Wentylacja dla biura

Wentylacja ma za zadanie utrzymywanie optymalnych parametrów powietrza w pomieszczeniach. Dobrze zaprojektowana wentylacja to gwarancja czystego i zdrowego powietrza, a dzięki odzyskowi energii (rekuperacja) może także obniżać koszty ogrzewania. Dlatego tak ważne jest dobranie odpowiedniej instalacji przez specjalistę.

Dobór i projektowanie wentylacji

Dzięki bogatemu doświadczeniu oferujemy usługi wentylacyjne na najwyższym poziomie. Nasze instalacje cechuje wysoka jakość i estetyka wykonania, a także zgodność ze wszelkimi normami technicznymi i przepisami budowlanymi.

Projektując instalację bierzemy pod uwagę także takie aspekty, jak optymalizacja zużycia energii, zminimalizowanie hałasu generowanego przez wentylację, czy łatwy dostęp do elementów, które w przyszłości mogą wymagać serwisu.

Dobrze wykonana wentylacja to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu osób przebywających w pomieszczeniach. Zależnie od państwa potrzeb dobierzemy odpowiednią instalację wentylacji mechanicznej.

Instalacja wentylacji mechanicznej

Wykonujemy instalacje wentylacji przeznaczone dla wielu różnych obiektów, od biur czy restauracji, przez pomieszczenia specjalnego przeznaczenia, aż po duże obiekty przemysłowe.

Korzystając z naszych usług mają państwo pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby wentylacja została wykonana według najwyższych standardów.

Do każdej inwestycji podchodzimy kompleksowo i indywidualnie, biorąc pod uwagę potrzeby klienta, przeznaczenie pomieszczeń, czy wymagania techniczne.

Można na nas liczyć od etapu doboru i projektowania instalacji, przez montaż i odbiór, aż po obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Zawsze dostarczamy stosowną dokumentację inwestycji.

Obróbka powietrza to nasza pasja, dlatego stale rozwijamy nasze umiejętności.

Oferujemy profesjonalny serwis i montaż wentylacji.

Zapraszamy do kontaktu!
22 490 30 05