Wentylacja

Wentylacja przemysłowa zapobiega problemowi przekroczenia w powietrzu najwyższych dopuszczalnych stężeń (NDS) różnych substancji lotnych (gazy, pary, bardzo drobne pyły),
które stwarzają zagrożenie dla zdrowia osób przebywających w ich otoczeniu, zagrożenia produkcyjnego, czy pożarowego. Dlatego tak ważne jest dobranie odpowiedniej instalacji przez specjalistę.

Dzięki bogatemu doświadczeniu oferujemy usługi wentylacyjne na najwyższym poziomie. Nasze instalacje cechuje wysoka jakość i estetyka wykonania, a także zgodność ze wszelkimi normami technicznymi i przepisami budowlanymi.

Projektując instalację bierzemy pod uwagę także takie aspekty, jak zminimalizowanie hałasu generowanego przez wentylację, czy łatwy dostęp do elementów, które w przyszłości mogą wymagać serwisu.

Zawsze dostarczamy stosowną dokumentację inwestycji.

Dobrze wykonana wentylacja to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu osób przebywających w pomieszczeniach. Zależnie od państwa potrzeb wykonamy wentylację higieniczną, z odzyskiem ciepła, miejscową, z chłodzeniem, lub grzaniem.

Wykonujemy też specjalistyczne wyciągi dostosowane do państwa wymagań, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu.

Wykonujemy instalacje wentylacji przeznaczone dla wielu różnych obiektów, od restauracji, przez pomieszczenia specjalnego przeznaczenia, po duże hale przemysłowe.

Korzystając z naszych usług mają państwo pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby wentylacja została wykonana według najwyższych standardów.
Do każdej inwestycji podchodzimy kompleksowo i indywidualnie, biorąc pod uwagę potrzeby klienta, przeznaczenie pomieszczeń, czy wymagania techniczne.

Można na nas liczyć od etapu doboru i projektowania instalacji, przez montaż i odbiór, aż po obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Obróbka powietrza to nasza pasja, dlatego stale rozwijamy nasze umiejętności.

Satysfakcję klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

Oferujemy profesjonalny serwis i montaż wentylacji.

Zadzwoń do naszego doradcy i dowiedz się więcej.
22 490 30 05